Участь у ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня народження Лесі Українки «Всім, хто любить українське слово».
Учні ліцею взяли активну участь у ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня народження Лесі Українки «Всім, хто любить українське слово» та отримали Подяки. Вітаємо учасників та їх наставників!
Немає коментарів:
Дописати коментар