понеділок, 18 травня 2026 р.

Участь у ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня народження Лесі Українки «Всім, хто любить українське слово».

 Учні ліцею взяли активну участь  у ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня народження Лесі Українки «Всім, хто любить українське слово» та отримали Подяки. Вітаємо учасників та їх наставників!








Немає коментарів:

Дописати коментар